SMOOTHIE ORIENT SA NA VÁS UŽ ČOSKORO TEŠÍ V PREVÁDZKACH STARÉHO MESTA

 Aj dnes a opäť hrdo!

Predstavujem vám ďalší z tria našich Rawlicious smoothie s názvom ORIENT. A veruže aj tu sa máte na čo tešiť, hlavne tí z vás, ktorí sú milovníci "sweet" & jemne "spicy" chutí.

Vymyslený bol ako prvý a veľmi spontánne. Keďže som študentkou ayur-vedy, ale aj milovníčkou korenín a rôznych druhov koreninových čajov, tradičnú zmes masala dochutenú rastlinným mliekom v mojom hrnčeku nájdete pomerne často. Jedného dňa som vývar skúsila zamiešať do môjho ranného smoothie. Chuť ma doslova očarila a už stačilo nájsť len tie najvhodnejšie ingrediencie na kombináciu. Som presvedčená, že aj vás si získa.

A na čo je dobrá tá orientálna zmes Masala? Ide o vývar z aromatických korenín, ktorý je zaujímavý tým, že okamžite zničí náznaky akejkoľvek choroby, hlavne v prechodných obdobiach. Zároveň “zapáli” vnútorný oheň, podporí trávenie a vybuduje obranyschopnosť organizmu. 

Datle a figy mu dodajú orientálnu a sladkú chuť vďaka prírodným cukrom, ale aj obsah vitamínov a cenných minerálov, ako železo a draslík. V datlách sa dokonca nachádza aj vzácna síra.

Znížia pocit hladu a majú nízke GMI. Draslík sa nachádza aj v banánoch, tie zároveň dodajú smoothie prijémne krémový nádych.

Špenát dodá telu komplexnú výživu a chlorofyl - ide o tkz. tekutý kyslík, ktorý navyše zabráni oxidácii.

Do každého našeho smoothie pridávame Šungitovú vodu. Ide o vodu vyčistenú od chlóru, kovov a všetkých telu neprirodzených prísad, ktoré sa v nej nachádzajú. Navyše je voda vďaka Šungitu obohatená o prírodné minerály. 

Verím, že sa tešíte minimálne tak veľmi ako ja, až smoothie ORIENT budete mať možnosť ochutnať :) Miesta, kde sa bude dať zakúpiť prezradím už o niekoľko dní.

Facebook

Ponuka

  • Skupinové prednášky
  • Týždenné a mesačné jedálničky
  • Osobné konzultácie
  • Ayurvedská diagnostika a masáže
  • Príprava a predaj raw sladkých a slaných pokrmov
  • Ochutnávky
  • Príprava a predaj Green Smoothie
  • Cvičenie Yogy
  • Škola (ne)varenia

Vaše postrehy

Blanka Kobayashi

Matsudo International Cultural Ambassador - TOKYO, JP

 

Vanda is super talented and knows what she is talking about. She makes amazing food, healthy, nutritious and raw.

Kontaktujte nás