SMOOTHIE ENERGY SA UŽ NA VÁS TEŠÍ ČOSKORO VO VYBRANÝCH PREVÁDZKACH STARÉHO MESTA

Pri slove "energy" každý z vás hneď pochopí o čo ide. 

V hektickej dobe, v akej žijeme ide o veľmi žiadaný pocit. Ten je dobre známy, ale viete aj ako taký "prílev" energie chutí? Ak nie, rada vám odpoviem a to už čoskoro. No a dnes vám málinko napoviem :)

NÁŠ NOVÝ ENERGY SMOOTHIE!

Vďaka konopným semiečkam a datlám má veľa proteínu na vývoj a výživu svalov. Konopné semiačka obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny, najmä rozvetvené, ktoré sú ideálne pre stavbu svalovej hmoty. Neobsahujú žiadne pesticídy, keďže rastlinu nenapáda hmyz. Nájdete v nich aminokyselinu methionín, ktorá je súčasťou živočíšnych bielkovín a rovnako ako datle sú dobrým zdrojom síry. Síra pôsobí na imunitu na bunkovej úrovni. Zvyšuje priepustnosť bunkových stien a tým uľahčuje prienik živín a odvádza z tela splodiny a toxíny. Podporuje tvorbu kolagénu a keratínu, je ideálnym pomocníkom pri liečbe akné, ekzémov i ochorení pohybového aparátu.

Datle upravujú telesnú hmotnost a starajú sa o zdravie nervového systému. Banán je výborne kombinovateľný so spomínanými potravinami a dodá smoothie krémovosť. 

Kel dodá telu komplexnú výživu má niekoľkonásobne vyšší obsah vitamínu C než citrusové plody. Je významným zdrojom kyseliny listovej, ktorá je dôležitá pre zdravý vývoj ľudského plodu aj krvotvorbu.Samozrejme obsahuje chlorofyl, ktorý zabráni oxidácii. Do smoothie je pridaná aj mäta, ktorá je rovnako zdrojom chlorofylu a navyše aj prijémne osvieži a zanechá sviežim aj váš dych.

Do každého našeho smoothie pridávame výlučne Šungitovú vodu. Tým vám prinášame komplexnú starostlivosť o vaše zašívanie a chuťové bunky.

Tak čo? Presvedčil vás ENERGY smoothie? Vyskúšať ho môžete v prevádzkach, ktorých názvy zverením už čoskoro :)

 

Facebook

Ponuka

  • Skupinové prednášky
  • Týždenné a mesačné jedálničky
  • Osobné konzultácie
  • Ayurvedská diagnostika a masáže
  • Príprava a predaj raw sladkých a slaných pokrmov
  • Ochutnávky
  • Príprava a predaj Green Smoothie
  • Cvičenie Yogy
  • Škola (ne)varenia

Vaše postrehy

Blanka Kobayashi

Matsudo International Cultural Ambassador - TOKYO, JP

 

Vanda is super talented and knows what she is talking about. She makes amazing food, healthy, nutritious and raw.

Kontaktujte nás