SVADBA JAK MÁ BYŤ - RADKO & LEA A NAŠA RAW SVADOBNÁ TORTA

Štvrtok 9. 06. 2016.

Príde vám to ako netradičný dátum na svadbu? Možno, ale určite ten najlepší dátum na "SVADBU JAK MÁ BYŤ". Svadbu Lei a Radka. Po prvý x som navštívila tradičnú, slovenskú folklórnu svadbu a hodnotím ju ako zatial najkrajšiu vôbec.

Celý akt sa odohral v dedinke Lozorno, v rezorte Aberland. Miesto, na túto dobu nezvyčajné, kde sa varí tradične, chovajú sa tu kačky, husy, sliepky, prasiatka a kone. Kúri sa v peci, ohňom a cítiť tu silnú tradíciu slovenskej kultúry.

Svadba sa konala v kaplnke rezortu a svoje ÁNO si mladomanželia povedali v sprievode živej hudby skvelých hudobníkov - Peter Luha a Marián Jaslovský. Fotograf Miqo Cash, ktorý patrí k vyhľadávaným slovenským fotografom, celú svadbu zvečnil a nechýbali ani známi hudobníci a umelci česko - slovenskej "brandže".

Tento milý párik si pripravili naozaj originálnu svadbu, kde dress code boli kroje a menu čisto vegetarián-vegan-raw . Napriek tomu mäso nikomu nechýbalo a išlo o gastronomický zážitok chutí. Navyše ako Rawlicious.bio sa nám dostalo pocty pripraviť 4 poschodovú RAW svadobnú tortu a doplnkový RAW CATERING.

TORTA JAK MÁ BYŤ

Ako svadobnú tortu si mladomanželia na ochutnávke zvolili jahodový cheescake obalený v kokosovom agare. Pripravili sme 4 poschodia vynikajúcej sviežej torty, z RAW marcipánovej krusty a polevy z jahôd zo záhradky, ktoré chuť torty značne obohatili. Sladkú polevu sme pripravili z agaru, kokosu a nektáru agáve a následne sme tortu ešte poprášili kokosovou múčkou a dozdobili kvetmi a zvyšnými jahodami.

Doplnkový catering obsahoval "živé chleby" s príchuťou pizza, olív a nachos. K tomu sme pripravili "dipy" - guacamole, RAW krémový dip a RAW bolognese dip. Ako tortičku číslo dva si mladomanželia zvolili "cheescake" s marcipánovou krustou a polevou z čerstvého mladého kokosa.

Svadba bola nádherná od začiatku až do konca. Spontánna zábava, vynikajúce jedlo, vynikajúca hudba a veľa rôznych zaujímavých ľudí pokope. Hodnotím 1* a dovolím si tvrdiť, že to bola tá najkrajšia svadba akú som doteraz zažila.

Ďakujeme mladomanželom, že sme dostali možnosť svadby sa zúčastniť a pripraviť im pohostenie na ich veľký deň.

Facebook

Ponuka

  • Skupinové prednášky
  • Týždenné a mesačné jedálničky
  • Osobné konzultácie
  • Ayurvedská diagnostika a masáže
  • Príprava a predaj raw sladkých a slaných pokrmov
  • Ochutnávky
  • Príprava a predaj Green Smoothie
  • Cvičenie Yogy
  • Škola (ne)varenia

Vaše postrehy

Blanka Kobayashi

Matsudo International Cultural Ambassador - TOKYO, JP

 

Vanda is super talented and knows what she is talking about. She makes amazing food, healthy, nutritious and raw.

Kontaktujte nás